cherchez تصادف قانون معرفی مجازات راننده

cherchez: تصادف قانون معرفی مجازات راننده تصادفات وسیله نقلیه پلیس راهنمایی رانندگی

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد حضور بانوی قهرمان کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقه های قهرمانی آسیا

حضور بانوی قهرمان کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقه های دو و میدانی قهرمانی آسیا قطعی شد.

حضور بانوی قهرمان کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقه های قهرمانی آسیا

به گزارشگروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛سخنگوی شرکت تیم های ملی دو و میدانی گفت: فدراسیون آسیایی یک سری سهمیه داده و ما هم به تعداد همان سهمیه، ورزشکاران را به مسابقه های قهرمانی آسیا اعزام می کنیم.
تیمور غیاثی افزود: در مسابقه های کشورهای اسلامی، تعدادی را جهت قهرمانی آسیا گزینش کردیم، مانند علی خدیور، احسان حدادی، کیوان قنبرزاده و سحر ضیایی که مدال کسب کردند. جهت بقیه ورزشکاران هم رکورد ورودی مشخص کردیم، بنابراین هر ملی پوشی که می خواهد در قهرمانی آسیا حضور داشته باشد باید در مسابقه ای که برگزار می کنیم شرکت و ورودی مدنظر را کسب کند. این رکوردگیری آخرین مرحله انتخابی است و تصمیم شرکت تیم های ملی بوده است.

عبارات مهم : مسابقه

وی در پاسخ به این پرسش که فدراسیون با هزینه خود تعداد نفرات اعزامی به مسابقه های قهرمانی آسیا را زیاد می کند یا به تعداد سهمیه شرکت کننده اعزام می کند، اظهار داشت: فدراسیون دوومیدانی آسیا هر سال نسبت به عملکرد و موفقیت کشورهای آسیایی، سهمیه ای تعیین می کند و هزینه همه چیز را به غیر از بلیت هواپیما پرداخت می کند و اگر بخواهیم زیاد از سهمیه اعزام کنیم، فدراسیون کشور عزیزمان ایران باید هزینه بقیه نفرات را مجبور شود، ما حدود ۱۲ سهمیه داریم و به همین تعداد ورزشکار اعزام می کنیم.
سخنگوی شرکت تیم های ملی دوومیدانی در پایان، با اشاره به برنامه ملی پوشان جهت حضور در مسابقه های قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: ما یک ماه تا این مسابقه ها وقت داریم. در این وقت اردوی متمرکز در یکی از شهر ها برگزار می کنیم و اگر شورای برون مرزی موافقت کند دو و میدانی کاران اعزامی در کمپ بلاروس تمرین می کنند تا جهت مسابقه های آمادگی بیشتری پیدا کنند.
سحر ضیایی قهرمان پرتاب نیزه بانوان کشور متولد سال ۱۳۷۳ در شهر سی سخت است.
سحر ضیایی بانوی قهرمان و ملی پوش استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در مسابقه های دوومیدانی بانوان کشورهای اسلامی در ماده پرتاب نیزه مقام نایب قهرمانی و نقره را کسب کرد.
ضیایی به همراه تیم دوومیدانی بانوان کشورمان روز شنبه 23 اردیبهشت ماه 96 عازم باکو محل برگزاری مسابقه های دوومیدانی بانوان کشورهای اسلامی شد.
این مسابقه های از 24 تا 30 اردیبهشت ماه امسال به میزبانی کشور آذربایجان در شهر باکو برگزار شد.
سحر ضیایی در مسابقه های قهرمانی بانوان کشور در شیراز با ثبت رکورد 44متر و 77 سانتیمتر و در لیگ طلایی که در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد با ثبت رکورد 46متر و 40 سانتیمتر به مقام قهرمانی دست یافت.
انتهای پیام/غ

واژه های کلیدی: مسابقه | مقام قهرمانی | کهگیلویه وبویراحمد | تیم ملی دوومیدانی | سحر ضیایی | پرتاب نیزه | مسابقات آسیایی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog