cherchez تصادف قانون معرفی مجازات راننده

cherchez: تصادف قانون معرفی مجازات راننده تصادفات وسیله نقلیه پلیس راهنمایی رانندگی

گت بلاگز بین‌الملل روسیه به دنبال جنگ اسرائیل و حزب الله در سوریه است / نیوزویک مدعی شد

مجله نیوزویک با اشاره به جنگ سوریه و طرف های درگیر در آن، مدعی شد مسکو در حال فراهم کردن زمینه جنگی تازه میان اسرائیل و حزب الله است که احتمالا محل وقوع آن

روسیه به دنبال جنگ اسرائیل و حزب الله در سوریه است / نیوزویک مدعی شد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ مجله آمریکایی نیوزویک در مقاله خود با یادآوری ائتلاف میان اتحاد جماهیر شوروی سابق با مصر مخصوصا در وقت حکومت جمال عبدالناصر مدیر جمهور اسبق این کشور می نویسد: مصر به پشت گرمی روسیه اسرائیل را ترساندن می کرد و حتی تنگه تیران را بست و مسیر حمل و نقل دریایی اسرائیل را مسدود کرد.

نویسنده مقاله خاطرنشان می کند اسرائیل قبلا در جنگ سال 1967، شبه جزیره سینا در مصر و کرانه باختری در اردن و بلندی های جولان در سوریه را تحت سیطره در آورده هست.

وی سپس با اشاره به حوادث جاری ادعا کرد متحدان مسکو اینک دوباره در حال جنبش اسرائیل هستند همان طور که دیگر متحدان شوروی بیش از 50 سال قبل و کمی پیش از جنگ ژوئن 1967 به چنین اقدامی دست زدند.

روسیه به دنبال جنگ اسرائیل و حزب الله در سوریه است / نیوزویک مدعی شد

وی ادعا کرد با توجه به شرایط موجود، احتمالا اسرائیل چاره دیگری جز حمله پیش دستانه علیه حزب الله و ایجاد عوض کردن ریشه ای در تمام منطقه نخواهد داشت و با در نظرگرفتن این که صحنه جنگ در حال حاضر سوریه هست، شراره های تازه جنگ به خاطر استفاده بشار اسد از سلاح شیمیایی علیه ملتش نخواهد بود بلکه به خاطر حزب الله خواهد بود.

نویسنده مقاله نیوزویک به تفصیل راجع به دخالت های پیچیده در جنگ سوریه از 6 سال قبل تاکنون و نیز ورود روسیه به آن توضیح می دهد و در مورد سوء استفاده کشور عزیزمان ایران و حزب الله از نقش آفرینی پوتین در منطقه ادعاهایی مطرح می کند.

وی می نویسد: اسرائیل از اقدام حزب الله جهت انتقال اسلحه پیشرفته به لبنان زیر پوشش جنگ سوریه دلواپس هست، اسلحه ای که می تواند مشمول بر موشک های بالستیک با توانایی حمل بار سنگین، موشک های پیشرفته ضد کشتی و حتی سامانه های ضد هواپیما باشد و همین، علت نگرانی های مسئولان اسرائیلی است که نقاط مختلفی در سوریه را تاکنون نشانه قرار داده اند.

وی همچنین خاطرنشان می کند مسئولان اسرائیلی بارها هشدار داده اند در صورت بروز جنگ با حزب الله در آینده، به کمتر از شکست کامل این حزب و اخراج کامل آن از لبنان راضی نخواهد شد.

مجله نیوزویک با اشاره به جنگ سوریه و طرف های درگیر در آن، مدعی شد مسکو در حال فراهم کردن زمینه جنگی تازه میان اسرائیل و حزب الله است که احتمالا محل وقوع آن

نویسنده مقاله نیوزویک در آخر در اظهارتی بی اساس ادعا می کند مسکو یک بار دیگر با تکرار اشتباهاتی که بیش از نیم قرن پیش مرتکب شد به خطرها دامن می زند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | مقاله | اسرائیل | مسئولان | اسرائیل | نویسنده | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog